loader gif

Web Tasarım Hizmetleri

2010 Yılında kurulan kurumsal web tasarım firmamızda şirketlere, kobilere, belediyelere,  ve daha bir çok kurum ve kişilere hizmet vermekteyiz.

Firmamızda kurumsal web tasarım, kişisel blog tasarım, firmalara özel tasarımlar, kobiler için cözümler hizmetlerimiz arasındadır.

Günümüzün ihtiyacı olan web tasarım hizmeti çeşitli ihtiyacları da yanında getirmektedir. Artık her kurum yada firmanın web sitesi ihtiyacı olmaktadır. Web tasarım ihtiyacınızı karşılamak için yorulmayın, artık yanınızda biz varız.

Web Tasarım İhtiyacı; Web tasarım ihtiyacı bir çok başlıkda toplanabilinir ama biz iki ana başlıkda toplayabiliriz.

1- Tanıtım amaçlı

2- Online satış amaçlı

Tanıtım amaçlı web tasarım;

Tanıtım amaçlı web siteleri genellikle mevcut ürünlerini online işlem yapmadan  satış yapan, firmalar içindir. Web tasarım yaptırma ihtiyaçları sadece mevcut firmanın tanıtımını yapmak ve web sitesinin olduğunu belirtmek içindir. En önemli amaçlarından diğeride mail olarak kurumsal mail adresi ile çalışmaktır. İnternet satışını düşünmez sadece firmayı tanıtır ve firma hakkında bilgiler içerir.

Online satış amaçlı web tasarım;

Satış amaçlı web siteleri internet üzerinden aktif olarak satış yapmak içindir. Firma ürünlerinin satışını internet üzerinde yapar. Hem firmasının tanıtımını yapar, hemde aktif olarak internet üzerinden satış yapar.

Web tasarım ihtiyaclarını belirtdikten sonra firmalara ve kobilere sunduğumuz çözümlerden bahsedebiliriz.

Websitesepeti web tasarım’da neler yapıyor.?

Kurumsal web tasarım, kobiler için web tasarım, belediyeler için web tasarım,  dernekler, doktorlar, nalburlar aklınıza gelen ne varsa nasıl bir web sitesi isterseniz isteyin yanınızda bulacağınız güvenli bir el var lütfen bizimle iletişim kurunuz.

Kurumsal web tasarım ihtiyacınızı, pratik cözümler ve uzman ekibimiz ile karşılayalım.

Bir Cevap Yazın